„Real“ iškovojo lengvą pergalę ir tęsia kovą dėl titulo

Ispanijos „La Liga“ čempionate ketvirtadienį Madrido „Real“ komanda išvykoje 4:1 (2:0) nugalėjo „Granada“ ekipa.

Madrido komanda šventė pergalę.<br> zumapress/scanpix nuotr.

May 14, 2021, 9:46 AM

Ši pergalė komandai leido aplenkti „Barcelona“ futbolininkus ir iki dviejų taškų sumažinti atstumą nuo Madrido „Atletico“.

Pirmasis įvartis krito 17-ąją, minutę, kai pasižymėjo kroatas Luka Modričius. Kėlinio pabaigoje dar vieną „Real“ įvarti pelnė Rodrygo – 2:0.

Antrajame kėlinyje žaidimas nesikeitė, netrukus svečiai pelnė dar du įvarčius (75 ir 76 min.), taip triuškindami šeimininkus. Tiesa, paguodos įvartį „Granada“ vis dėlto pelnė 71-ąją minutę, kai pasižymėjo Jorge Molina.