Pasiruošimas „Euro 2020“: belgų lygiosios, tvirta Turkijos serija ir Šveicarijos įvarčių lietus

Europos šalių rinktinės tęsia pasiruošimą „Euro 2020“ batalijoms. Ketvirtadienio vakarą buvo sužaistos 4 dvikovos, kurios pateikė įdomių rezultatų.

Thorgan Hazardas pelnė įvartį. <br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Jun 4, 2021, 12:03 AM, atnaujinta Jun 4, 2021, 9:13 AM

Turkijos rinktinė pratęsė savo nepralaimėtų rungtynių seriją iki 6, kai 2:0 nugalėjo Moldovos komandą. 58 minutę įvartį įmušė 35-erių puolėjas Burakas Yilmazas, kuris neseniai iškovojo Prancūzijos čempionų titulą. Turkijos sirgaliai tikisi, kad būtent Europos čempionato metu ir toliau matys įvarčius mušantį B.Yilmazą.

Po 19 minučių įvartį įmušė ir Cengizas Underis.

Be kelių pagrindinių lyderių žaidusi Belgijos rinktinė 1:1 sužaidė su Graikijos futbolininkais. Belgai buvo be Thibaut Courtois, Kevino de Bruyne bei Edeno Hazardo, tačiau vis tiek vylėsi pasiųsti žinutę varžovams prieš birželio 11 dieną prasidėsiantį „Euro 2020“.

Belgijos rinktinėje 20 minutę įvartį įmušė T.Hazardas, o graikai išlygino 66 minutę, kai pasižymėjo G.Tzavellas.

Ukrainos rinktinė nepralaimėtų rungtynių seriją pratęsė iki 5, tačiau tai buvo pirmoji šios komandos pergalė per minėtas pastarąsias dvikovas. Ukraina po 10 minutę D.Zubkovo įmušto įvarčio 1:0 nugalėjo Šiaurės Airiją.

Efektingai ir efektyviai sužaidė Šveicarijos rinktinė, kuri net 7:0 sutriuškino Lichtenšteino komandą. Mario Gavranovičius pasižymėjo „hattrick'u“. Jis įmušė 19, 75 ir 79 minutėmis.

Dviem įvarčiais pasižymėjo C.Fassnachtas (46, 70), o kartą pasižymėjo ir E.Fernandesas (85).