„Sūduvai“ pirmame Europos konferencijos atrankos mače su „Rakow“ nepavyko įgauti persvaros

Marijampolės „Sūduvos“ pirmąsias UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos antrojo etapo rungtynes su Čenstakavos „Rakow“ namie baigė lygiosiomis 0:0.

Marijampolės „Sūduva“ nelaimėjo mačo.<br>Komandos nuotr.

Jul 22, 2021, 10:49 PM

Dėmesį gynybai sutelkusios „Sūduvos“ vartininkui Makiui Giannikoglou pirmajame kėlinyje teko padirbėti dukart: 11 min. po Ivano Lopezo baudos smūgio nukreipti kamuolį į kampinį, o 18 min. gelbėti komandą po labai pavojingo Marcino Cebulos smūgio.

Marijampoliečiai stengėsi atsakyti svečiams greitomis atakomis, tačiau atsidurti situacijose, iš kurių būtų galima atlikti smūgius, nepavyko.

Antrajame kėlinyje iniciatyva ir toliau priklausė „Rakow“, tačiau pavojingų progų sukurti nepavyko nė vienai komandai ir abiems joms teko susitaikyti su nulinėmis lygiosiomis.

Atsakomąsias rungtynes komandos žais liepos 29 d. 20 val. Bielsko-Bialoje.