Olimpiniame futbolo turnyre čempionais antrąkart paeiliui tapo brazilai

Šeštadienį paaiškėjo Tokijo olimpinių žaidynių futbolo turnyro čempionai. Jais tapo Brazilijos futbolininkai, kurie finalo rungtynėse po pratęsimo 2:1 (1:0) palaužė Ispanijos futbolininkus.

Brazilijos futbolininkai tapo olimpiniais čempionais.<br>Imago/Scanpix nuotr.

Aug 7, 2021, 5:37 PM

Pirmąjį dvikovos įvartį olimpiniai čempionai įmušė antrąją teisėjo pridėto laiko minutę pirmajame kėlinyje. Jo autoriumi tapo Matheusas Cucha.

Puikią progą išsiveržti į priekį Brazilija turėjo dar anksčiau, tačiau 37-ąją min. Richarlisonui nepavyko realizuoti 11 metrų baudinio.

Antrajame kėlinyje prie sienos prispausti ispanai ėmė spausti varžovus ir 61-ąją min. išlygino skaičius švieslentėje. Įvarčio autoriumi tapo Mikelis Oyarzabalis.

Per likusį antrojo kėlinio laiką nepasižymėjo nei viena iš komandų ir rinktinės keliavo į pratęsimą.

Jame pranašesni buvo brazilai, kurie antrojo pratęsimo kėlinio metu dar kartą išsiveržė į priekį.

Pergalingu tapusį įvartį 108-ąją min. įmušė Malcolmas.

Brazilijos futbolininkams pavyko pakartoti savo triumfą. 2016-ųjų Rio olimpinėse žaidynėse aukso medalius taip pat iškovojo tuomet namuose rungtyniavę brazilai.