Valdas Dambrauskas su „Ludogorec“ klubu – per žingsnį nuo Čempionų lygos grupių etapo

Valdo Dambrausko treniruojamas Bulgarijos futbolo čempionas Razgrado „Ludogorec“ klubas pateko į UEFA Čempionų lygos atrankos paskutinį etapą, kai antradienį namuose dramatiškai po pratęsimo ir baudinių serijos nugalėjo Graikijos čempioną Pirėjo „Olympiakos“.

V.Dambrausko treniruojami Bulgarijos čempionai žengė į kitą etapą.<br> ludogorets.com nuotr.

Aug 11, 2021, 8:26 AM, atnaujinta Aug 11, 2021, 8:51 AM

Pirmasis mačas Graikijoje baigėsi 1:1, o Bulgarijoje komandos sužaidė 2:2.

Nuo šio sezono svečiuose pelnyti įvarčiai neskačiuojami, tad komandos mušė baudinius ir čia jau šeimininkai triumfavo 4:1.

Paskutiniame Čempionų lygos atrankos etape „Ludogorec“ žais su Švedijos čempionu „Malmo“, kuris dukart 2:1 nugalėjo Glazgo „Rangers“ ekipą.

Net ir suklupęs „Ludogorec“ tęs kovą – komandai jau garantuota vieta Europos lygos grupių varžybose.

Šiame etape dar nerungtyniavo jokio Lietuvos trenerio vadovaujama komanda.

Per rungtynes Razgrade „Ludogorec“ atsiliko, kai 31-ą min. svečiams įvartį pelnė prancūzas Yannas M'Vila.

Po pertraukos 47-ąją min. rezultatas tapo lygus po portugalo Rubeno Semedo smūgio į savo vartus, o 57-ą min. „Ludogorec“ ėmė pirmauti, kai 11 m baudinį įmušė kiprietis Pieros Sotiriou.

Tačiau 68-ą min. rezultatą irgi po baudinio išlygino Youssefas El-Arabi.

Baudinių serijoje visi keturi „Ludogorec“ ekipos smūgiai buvo tikslūs, svečiai kartą šovė šalia vartų, o vieną smūgį atrėmė bulgarų vartininkas.

„Ludogorec“ klubas jau žaidė Čempionų lygos grupių etape 2014-2015 metų ir 2016-2017 m. sezone.

Vartininko Giedriaus Arlauskio atstovaujamas Rumunijos čempionas Klužo CFR antradienį svečiuose 1:3 (1:3) pralaimėjo Berno „Young Boys“ ekipai.

Lietuvis žaidė visas rungtynes.

Pirmasis mačas baigėsi 1:1, tad į kitą etapą žengė Šveicarijos čempionai.

Dėl teisės žaisti Europos lygos grupių varžybose CFR žais su Belgrado „Crvena zvezda“.