Anglijos „Premier“ lygos sezono starte „Arsenal“ krito prieš lygos naujokus

Penktadienį Anglijoje prasidėjo naujasis „Premier“ lygos sezonas, kuriame netikėtai lygos naujokų pranašumą turėjo pripažinti Londono „Arsenal“.

„Arsenal“ nesėkmę patyrę jau pirmajame lygoje ture.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Aug 14, 2021, 7:34 AM, atnaujinta Aug 14, 2021, 8:02 AM

Į aukščiausią šalies lygą po 74-erių metų pertraukos sugrįžęs „Brentford“ namuose pergalę pasiekė rezultatu 2:0 (1:0).

Aikštės šeimininkai pirmą kartą pasižymėjo 22 minutę, kai įvartį pelnė Sergi Canosas. Antrąjį 73 min. įmušė Christianas Noergaardas.

Visgi svarbu paminėti, kad Londono ekipa šiame susitikime turėjo verstis be abiejų blogai pasijutusių pagrindinių savo puolėjų – Pierre-Emericko Aubameyango ir Alexandre‘o Lacazette‘o.

Po šios pergalės „Brentford“ užsiruopštė į primąją Anglijos čempionato vietą, kadangi kiti pirmojo turo susitikimai bus žaidžiami šeštadienį ir sekmadienį.