Įspūdingas „Manchester United“ startas: įvarčių fiesta ir pristatytas R. Varane'as B.Fernandesas surinko „hat-tricką“

Anglijoje tęsiasi „Premier“ lygos pirmasis turas. Šeštadienį „Manchester United“ namuose 5:1 (1:0) sutriuškino „Leeds United“.

Tris įvarčius pelnė B. Fernandesas.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Aug 14, 2021, 4:22 PM, atnaujinta Aug 14, 2021, 4:31 PM

Pirmasis rungtynių įvartis krito 30-ąją susitikimo minutę. Šeimininkus į priekį išvedė saugas Bruno Fernandesas.

Jau antrojo kėlinio pradžioje svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą. 48-ąją min. tolimu smūgiu įvartį įumšė Luke'as Aylingas.

Visgi vos po 4 min. persvarą Mančesterio ekipai sugrąžino Masonas Greenwoodas, o jau 54-ąją dar padidino jau antrąjį įvartį pelnęs B. Fernandesas.

60-ąją min. puikiai pasirodęs portugalas pridėjo ir trečiąjį, taip surinkdamas „hat-tricką“ ir įtvirtindamas „United“ pranašumą.

68-ąją min. kamuolį į vartus sėkmingai nukreipė Fredas.

Nors įvarčių nepelnė, tačiau įspūdingai pasirodė ir prancūzas Paulis Pogba. Saugas rungtynėse atliko net keturis rezultatyvius perdavimu.

Taip pat prieš rungtynes „Manchester United“ savo sirgaliams pristatė ir naujausią komandos narį – prancūzą Raphaelį Varane'ą. Pasaulio čempionas ir 4 kartus Čempionų lygos nugalėtojas iš vietinių sirgalių sulaukė triukšmingų ovacijų.

Antrajame ture „Raudonųjų velnių“ lauks „Southampton“ futbolininkai.