Anglijos futbolo čempionai greit padarė išvadas: „Manchester City“ įmušė penkis įvarčius

Anglijos čempionas „Manchester City“ klubas padarė išvadas po „Premier“ lygos pirmajame ture patirto pralaimėjimo prieš Londono „Tottenham Hotspur“ ekipą.

J.Grealishas pelnė pirmą įvartį naujoje komandoje.<br> Imago/Scanpix nuotr.

Aug 21, 2021, 11:52 PM, atnaujinta Aug 21, 2021, 11:55 PM

Šeštadienio vakarą sugrįžę į savo tvirtovę Josepo Guardiolos auklėtiniai net 5:0 sutriuškino į elitinį divizioną sugrįžusį „Norwich City“ klubą.

Pirmąjį įvartį vilkėdamas naujos komandos marškinėlius pelnė Jackas Grealishas. 100 mln. svaro sterlingų kainavęs naujokas pasižymėjo 22-ąją minutę, įmušdamas antrą savo komandos įvartį.

Pirmasis krito jau 7-ąją minutę ir buvo įskaitytas „Norwich City“ vartininkui Timui Krului.

Po pertraukos pasižymėjo Aymericas Laporte'as (64 min.), Raheemas Sterlingas (71 min.) ir Riyadas Mahrezas (84 min.).