„Chelsea“ ir „Liverpool“ nesugebėjo išsiaiškinti laimėtojo ir toliau žengia koja kojon

Pagrindinėse Anglijos futbolo čempionato rungtynėse šeštadienio vakarą santykius aiškinosi dvi komandos, kurios pirmenybėse žengė koją kojon – net ir įvarčių skaičiumi. „Liverpool“ klubas savo „Anfield“ stadione 1:1 (0:1) lygiosiomis sužaidė su Londono „Chelsea“ ekipa.

M.Salah pelnė atsakomąjį įvartį.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Aug 28, 2021, 10:06 PM

Pirmieji įvartį pelnė Londono atstovai, kai 22-ąją minutę įvartį pelnė puikiai galva sužaidęs vokietis Kai'us Havertzas.

Kai jau atrodė, kad ilsėtis ekipos eis pirmaujant „Chelsea“, per teisėjo pridėtą laiką įvyko sumaištis prie „Chelsea“ vartų, kur vėliau VAR įsikišus paaiškėjo, jog Reece'as Jamesas lietė kamuolį ranką.

Į svečių vartus ne tik buvo paskirtas 11 metrų baudinys, tačiau futbolininkas prieš save išvydo raudoną kortelę.

Rezultatą išlygino Mohammedas Salah. Antrame kėlinyje nė vienai ekipai nepavyko pasižymėti.

Ir „Liverpool“, ir „Chelsea“, kurių tikslas pakovoti dėl čempiono titulo, nepralaimėjo pirmųjų dviejų rungtynių ir su 7 taškais yra tarp lyderių – dar ne šių komandų tiek pat taškų turi dvi ekipos.

Praėjusį sezoną šie klubai užėmė atitinkamai trečiąją ir ketvirtąją vietas. 2020-2021 m. sezone „Anfield“ stadione 1:0 triumfavo „Chelsea“.

Tiesa, „aristokratų“ aikštėje pergalę 2:0 šventė Jurgeno Kloppo auklėtiniai.

„Premier“ lygoje tarpusavio akistatose minimaliai pirmauja Liverpulio futbolininkai. Jie varžovus nugalėjo 23 kartus, 21 sykį jiems nusileido, o 15 rungtynių baigėsi lygiosiomis.