Tobulas C. Ronaldo sugrįžimas į Mančesterį: 2 įvarčiai ir pergalė

Po 12 metų į „Manchester United“ grįžęs Cristiano Ronaldo Mančesteryje užkūrė tikrą vakarėlį. Portugalo vedami „Manchester United“ 4:1 (1:0) nugalėjo „Newcastle United“ futbolininkus.

Cristiano Ronaldo.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Sep 11, 2021, 6:58 PM, atnaujinta Sep 11, 2021, 9:27 PM

Pirmąjį kėlinį kontroliavę šeimininkai į priekį išsiveržė kėlinio pabaigoje, per teisėjo pridėtą laiką. „Newcastle United“ vartininkas nesugebėjo sėkmingai sustabdyti kamuolio, o tuo akimirksniu pasinaudojo C.Ronaldo. Veteranas pirmasis suskubo prie kamuolio ir iš kelių metrų kamuolį pasiuntė į vartus.

Antrajame kėlinyje svečiai stengėsi greitomis atakomis rezultatą išlyginti ir 56-ąją minutę tikslą pasiekę. „Newcastle United“ tobulais perdavimais pergudravo Mančesterio gynybą, o atakos smaigalyje atsidūręs Javieras Manquillo rezultatą išlygino.

Tokiu rezultatu svečiai džiaugėsi neilgai. 62-ąją minutę, kontratakos metu greičiausias buvo C.Ronaldo ir atsidūręs vienas prieš vartininką portugalas neklydo.

Trečiąjį šeimininkų įvartį pelnė kitas portugalas – Bruno Fernandesas. Kiek daugiau laisvės gavęs saugas 80-ąją minutę paleido tikrą raketą į Niukaslo vartus.

Tašką rungtynėse padėjo Jesse Lingardas. Pačioje rungtynių pabaigoje anglas suklaidino varžovų gynėją ir pasiuntė kamuolį į vartus.

„Manchester United“ po 4 etapų turi 10 taškų ir Anglijos „Premier“ lygoje užima pirmą vietą.