„Liverpool“ ir toliau neklumpa „Premier“ lygoje

„Premier“ lygoje ir toliau be pralaimėjimų žygiuoja „Liverpool“ klubas. „Liverpool“ futbolininkai sekmadienį vykusiose rungtynėse 3:0 (1:0) išvykoje nugalėjo „Leeds United“ ekipą.

„Liverpool“ ir toliau neklumpa „Premier“ lygoje.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Sep 12, 2021, 8:41 PM

20-ąją rungtynių minutę Mohamedas Salah po Trento Alexanderio-Arnoldo perdavimo puikiu lietimu nukreipė kamuolį į vartus.

Situaciją kontroliavę svečiai antrą kėlinį pradėjo dar vienu įvarčiu. „Liverpool“ saugas Fabinho 50-ąją minutę padvigubino savo komandos persvarą. 92-ąją minutę tašką rungtynėse padėjo Sadio Mane. Senegalietis po Thiago Alcantara perdavimo pelnė trečią „Liverpool“ įvartį.

Tačiau svečiai patyrė skaudų praradimą. Jaunajam talentui Harviui Elliotui po kontakto su varžovu lūžo koja.

„Liverpool“ po 4 turų turi 10 taškų ir užima 3 vietą čempionate. „Leeds United“ su 2 taškais rikiuojasi 17-toje pozicijoje.