Per šventines J. Mourinho rungtynes „Roma“ mačo gale išsigelbėjo prieš „Sassuolo“ ekipą

Sekmadienį Jose Mourinho treniruojamas „Roma“ klubas rungtynių gale išsigelbėjo prieš „Sassuolo“ ekipą ir šventė pergalę rezultatu 2:1 (1:0).

1000-osios J. Mourinho rungtynės pažymėtos pergale.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Sep 13, 2021, 12:24 AM

Pirmieji pasižymėjo „Sassuolo“ futbolininkai, tačiau po VAR peržiūros įvartis buvo atšauktas. 37-ąją minutę po tikslaus Bryano Cristante smūgio „Roma“ išsiveržė į priekį.

57-ąją minutę Filipas Duričičius rezultatą išlygino. Rungtynių herojumi tapo Stephanas El Shaarawy. Jo įvartis 91-ąją minutę išgelbėjo „Roma“ nuo pirmų prarastų taškų „Serie A“ čempionate. J.Mourinho įvartį šventė prasibėgdamas per aikštę.

J.Mourinho šios rungtynės tapo dviguba švente, mat portugalų strategui tai buvo 1000-osios rungtynės kaip vyriausiajam treneriui.

„Roma“ po 3 turų turi surinkusi 9 taškus ir čempionate užima 1 vietą. „Sassuolo“ su 4 taškais rikiuojasi 9-ti.