„Newcastle United“ ir „Leeds United“ klubai ir toliau laukia pirmosios pergalės

Anglijos „Premier“ lygos penktajame ture penktadienį į atlapus kibo „Newcastle United“ ir „Leeds United“ klubai. Visgi pranašumo nepavyko įrodyti nei vienai, nei kitai ekipai.

„Newcastle United“ ir „Leeds United“

2021-09-18 00:11

Šį sezoną dar pergalės skonio nepajutusios ekipos turės dar palaukti, nes tarpusavio rungtynės baigėsi lygiosimis 1:1 (1:1).

Pirmąjį rungtynių įvartį 13-ąją minutę pelnė „Leeds United“ puolėjas Raphinha. Brazilas nuostabiu tolimu smūgiu iš aštraus kampo netikėtai nuginklavo šeimininkų vartų sargą Karlą Darlową.

„Newcastle United“ savo įvartį pelnė kėlinio pabaigoje. Įvartį į rūbinę įmūšė puolėjas Allanas Saint-Maximinas.

Nepaisant to, kad abi komandos kartu sudėjus atliko net 38 smūgius, daugiau įvarčių žiūrovai rungtynėse nebeišvydo.

„Leeds United“ su trimis taškais užima 16-tą vietą, o Niukaslo klubas turi vos du taškus ir žengia 18-toje vietoje.