Išsikvėpęs A lygos čempionas Vilniaus „Žalgiris“ toliau barsto taškus – neįveikė „Riterių“

Lietuvos futbolo A lygoje ketvirtasis šio sezono sostinės derbis šeštadienį baigėsi lygiosiomis – Vilniaus „Žalgiriui“ vėl nepavyko įveikti „Riterių“. Titulą ginantys čempionai 30-ojo turo mače namuose su varžovais iš to paties miesto sužaidė taikiai 1:1 (0:1).

„Žalgiris“ pagal prarastus taškus jau atsilieka nuo Marijampolės „Sūduvos“.<br> V.Ščiavinsko nuotr.

2021-09-25 21:47, atnaujinta 2021-09-25 22:05

Tai trečios iš eilės lygisios sostinės derbyje.

Per pastarąsias trejas rungtynes A lygoje „Žalgiris“ surinko tik 2 taškus.

Žalgiriečiai oponentus į nokdauną pasiuntė 7-ąją minutę: po standartinės padėties užsitęsusi ataka baigėsi Francio Kyeremeh perdavimu arčiau vartų bei taikliu Karolio Uzėlos smūgiu galva.

„Žalgiris“ galėjo padvigubinti rezultatą, tačiau Hugo Videmont'as iš geros situacijos į vartus nepataikė, o kiek vėliau „Riteriai“ čempionų vos nenubaudė – Edvinas Gertmonas puikiai atrėmė Marko Pavlovskio smūgį, maža to, prieš pertrauką serbas sukirto kamuolį į virpstą.

Antro kėlinio pradžioje „Riteriai“ perėmė iniciatyvą.

Aktyvus spaudimas 57-ąją minutę davė vaisių: po perdavimo iš kairiojo krašto Olaide Badmusas puikiu smūgiu atstatė pusiausvyrą.

Reaguodamas į situaciją „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas ėmėsi pokyčių ir išleido tris futbolininkus. Vienas jų – Gustas Jarusevičius – stipriu smūgiu pataikė į virpstą.

Dvikovos pabaigoje abi ekipos norėjo laimėti, tačiau susikurtomis progomis nepasinaudojo nė viena.

„Žalgiris“ surinko 53 taškus po 26 rungtynių ir pagal prarastus taškus jau atsilieka nuo Marijampolės „Sūduvos“ (58/27), kuri sekmadienį namuose žais su Gargždų „Banga“.