Dviejų įvarčių pranašumą išbarsčiusi „Leicester“ Anglijoje turėjo tenkintis lygiosiomis Futbolo milžinai išsiskyrė taikiai

Sekmadienį tęsėsi Anglijos „Premier“ lygos septintojo turo kovos. Vieneriose iš rungtynių namuose rungtyniavusi „Crystal Palace“ su „Leicester“ išsiskyrė taikiai 2:2 (0:2).

„Crystal Palace“ ir „Leicester“ ekipos išsiskyrė taikiai.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Oct 3, 2021, 6:25 PM, atnaujinta Oct 3, 2021, 8:55 PM

Svečiai pirmajame kėlinyje turėjo dviejų įvarčių pranašumą, tačiau išsaugoti jo iki akistatos pabaigos nepavyko.

Pirmąjį dvikovos įvartį 31-ąją min. įmušė Kelechis Iheanacho. Iki pertraukos „Leicester“ pranašumą padvigubino 37-ąją min. priešininkų vartų sargą nuginklavęs Jamie Vardy.

Antrajame kėlinyje pabudusi „Crystal Palace“ priminė apie save.

61-ąją min. skirtumą pasižymėdamas įvarčiu sušvelnino Michaelis Olise, o 72-ąją min. rezultatą išlygino Jeffrey Schluppas.

Po septynių turų „Leicester“ savo sąskaitoje turi 8 taškus ir žengia 13-oje pozicijoje, o „Crystal Palace“ turėdama tašku mažiau rikiuojasi 14-oje vietoje.