Vokietijoje – netikėtas antausis „Bayern“: Miuncheno milžinai patyrė nesėkmę

Sekmadienį vykusiose Vokietijos futbolo čempionato rungtynėse netikėtą pralaimėjimą patyrė Miuncheno „Bayern“ ekipa.

Miuncheno klubas patyrė nesėkmę namuose.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Oct 3, 2021, 8:45 PM

Vokietijos čempionai namuose 1:2 (1:1) nusileido Frankfurto „Eintracht“ komandai.

Pirmajame kėlinyje abu klubai apsikeitė įvarčiais, o pirmieji į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai.

29-ąją min. taikliu smūgiu „Bayern“ į priekį išvedė Leonas Goretzka. Vis dėlto svečiai nepasimetė ir 32-ąją min. rezultatą įvarčiu išlygino Martinas Hintereggeris.

Antrajame kėlinyje svečiai neketino niekuo nusileisti savo tituluotiems varžovams ir pasižymėjo dar vienu, vėliau paaiškėjus, pergalingu įvarčiu.

Jo autoriumi 83-ąją min. tapo Filipas Kostičius.

Net ir po šios nesėkmės „Bayern“ toliau pirmauja Vokietijos futbolo čempionate. Miuncheno klubas savo sąskaitoje turi 16 taškų.

Tuo tarpu pergalę iškovojusi „Eintracht“ su 8 taškais turnyrinėje lentelėje žengia 13-oje pozicijoje.