„Manchester United“ padarė išvadas – išvykoje sutriuškintas „Tottenham“

Po pažeminimo prieš „Liverpool“ praėjusiame ture, „Manchester United“ atsigriebė su kaupu. „Raudonieji velniai“ išvykoje 3:0 (1:0) įveikė Londono „Tottenham“ ekipą.

„Manchester United“ sutriuškino „Tottenham“.<br> Action images/Scanpix nuotr.

Oct 30, 2021, 10:19 PM

Svečius į priekį 39 minutę išvedė vis daugiau apkalbų susilaukiantis Cristiano Ronaldo. Tas pats portugalas svariai prisidėjo prie antrojo įvarčio. Puolėjas atliko puikų perdavimą Edisonui Cavaniui, po kurio urugvajiečiui teliko kamuolį pasiusti į vartus.

Pergalę užtvirtino Marcusas Rashfordas. 86 minutę anglas atsidūręs vienas prieš vartininką pasiuntė kamuolį į dešinį apatinį vartų kampą.

„Manchester United“ po 10 rungtynių yra surinkęs 17 taškų ir užima penktą vietą. „Tottenham“ su 15 taškų rikiuojasi aštunti.