„Nešvarioje“ dvikovoje „Milan“ įveikė „Roma“

Italijos „Serie A“ čempionate sekmadienį susitiko „AS Roma“ ir „AC Milan“ klubai. Išvykoje rungtyniavę Milano futbolininkai šventė pergalę rezultatu 2:1 (1:0).

„Milan“ įveikė „Roma“.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Oct 31, 2021, 11:48 PM

Pirmąjį įvartį pelnė legendinis Švedijos futbolininkas Zlatanas Ibrahimovičius. Puolėjas atlikdamas baudos kamuolį pasiuntė palei žemę ir nuginklavo varžovų vartų sargą.

Franckas Kessie 57 minutę pelnė antrą svečių įvartį. Futbolininkas iš Dramblio Kaulo Kranto realizavo 11 metrų baudinį, kuris buvo skirtas už šeimininkų pražangą prieš Z.Ibrahimovičių.

66 minutę „AC Milan“ gynėjas Theo Hernandezas susilaukė antros geltonos kortelės ir buvo išvarytas iš rungtynių.

Mažumoje likę svečiai rezultato išsaugoti nesugebėjo. 3 teisėjo pridėtą minutę įvartį pelnė Stephanas El Shaarawy, o po 2 minučių puikų šansą išlyginti rezultatą turėjo Carlesas Perezas, tačiau jo smūgį atlaikė savo gabumus pademonstravęs Ciprianas Tatarusanu.

Iš viso rungtynių metu buvo parodyta 10 geltonų kortelių, 3 – šeimininkams ir 7 svečiams. Net 5 kortelės buvo parodytos už nesportišką elgesį.

„Milan“ po 11 turų yra iškovoję 31 tašką ir užima 2 vietą. Romos klubas su 19 taškų rikiuojasi 5 vietoje.