Čempionų lygoje už ausų „Manchester United“ tempęs C. Ronaldo po dvikovos pratrūko emocijomis

Antradienį vykusiose UEFA Čempionų lygos rungtynėse „Manchester United“ dvikovos pabaigoje dramatiškai išplėšė lygiąsias 2:2 (1:1) prieš „Atalanta“ futbolininkus.

C.Ronaldo.<br>Imago/Scanpix nuotr.

Nov 3, 2021, 10:26 AM

Abu Mančesterio klubo įvarčius įmušė Cristiano Ronaldo. 36-erių portugalas pasižymėjo tiek pirmojo, tiek ir antrojo kėlinio pridėto laiko minutėmis ir sugebėjo savo atstovaujamai komandai išplėšti itin svarbų tašką.

Po rungtynių abu „Manchester United“ įvarčius įmušęs C.Ronaldo savo socialiniame tinkle „Twitter“ pasidalino emocinga žinute.

„Mes tikėsime iki pat pabaigos... Ir darysime viską, kad pasiektume savo tikslus! Mes esame RAUDONIEJI VELNIAI!“, – emocingai į savo sekėjus kreipėsi C.Ronaldo.

Šiuo metu jo atstovaujama „Manchester United“ UEFA Čempionų lygos F grupėje po keturių turų savo sąskaitoje turi 7 taškus ir dalinasi 1-2 vietas su „Villarreal“ ekipa.

Būtent šios abi komandos susitiks tarpusavyje kitose UEFA Čempionų lygos rungtynėse.