Ketvirtadienį atrankoje į 2022 metų Pasaulio futbolo čempionatą Vokietijos rinktinė namuose 9:0 (4:0) sutriuškino Lichtenšteino futbolininkus.

Vokietijos futbolo rinktinė nieko nelemiančiose rungtynėse sutalžė Lichtenšteiną.<br> AP/Scanpix nuotr.

Nov 12, 2021, 12:01 AM, atnaujinta Nov 12, 2021, 12:02 AM

Rungtynės prasidėjo 9 minutę Jenso Hoferio gauta raudona kortele, o Ilkay’us Gundoganas sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį.

Nepraėjus ilgam laikui vokiečiai pradėjo triuškinimą. 20 minutę Danielis Kaufmannas pasiuntė kamuolį į savus vartus, o 22 įvartį pelnė Leroy’us Sane. Po minutės sėkmingai savo progą realizavo ir Marco Reusas.

Antrajame kėlinyje du įvarčius pelnė Thomasas Mulleris, antrą savo įvartį mušė L.Sane. Pirmąjį savo rinktinės įvartį pelnė Ridle’as Baku, o Maxas Goppelis rungtynes uždarė įvarčiu į savus vartus.

Vokiečiai jau prieš rungtynes buvo užsitikrinę 1 vietą grupėje, o dabar po 9 rungtynių savo sąskaitoje turi jau 24 taškus. Lichtenšteinas užima paskutinę vietą ir savo sąskaitoje turi vos 1 tašką.