„Liverpool“ traiškė „Arsenal“, abiejų ekipų treneriai vos nesusimušė prie aikštės ir gavo po geltoną kortelę

„Liverpool“ šeštadienį nutraukė net dešimties nepralaimėtų Londono „Arsenal“ ekipos mačų seriją. Ketvirtoje vietoje iki šeštadienio buvę „Liverpool“ žaidėjai tiesiog sumindė apie save geros nuomonės buvusią „Arsenal“ net 4:0 (1:0).

Jurgenas Kloppas piktinosi svečių elgesiu, tačiau tuomet jam iš savo vietos paprieštaravo „Arsenal“ treneris Mikelis Arteta. <br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Nov 20, 2021, 10:06 PM

„Arsenal“ pastaruoju metu nuostabiai rungtyniavo. „Kanonieriai“ čempionatą pradėjo trimis nesėkmėmis iš eilės, tačiau paskui per aštuonis turus nesuklupo nė karto – iškovojo 6 pergalės ir 2 kartus sužaidė lygiosiomis.

„Premier“ lygoje Liverpulio futbolininkai „kanonierius“ iki šeštadienio buvo įveikę 23 kartus, 16 sykių jiems nusileido, 19 dvikovų baigėsi lygiosiomis. Praėjusiose pirmenybėse abukart triumfavo „Liverpool“ – 3:0 ir 3:1.

Tad ir šįkart Londono ekipa iš Liverpulio išvažiavo nieko nepešusi. Pirmąjį įvartį pirmojo kėlinio pabaigoje pelnė Sadio Mane, jį pelnęs galva po standartinės padėties.

Šiame kėlinyje vos nesusimušė abiejų komandų treneriai – po eilinės gan grubios pražangos „Liverpool“ strategas Jurgenas Kloppas piktinosi svečių elgesiu, tačiau tuomet jam iš savo vietos paprieštaravo „Arsenal“ treneris Mikelis Arteta.

Abu treneriai jau ėjo kumščiais aiškintis santykių, tačiau ekipų darbuotojai atitraukė specialistus į saugų atstumą. Tačiau mačo arbitras jiems abiem 33 min. parodė po geltoną kortelę.

Antrame kėlinyje „Liverpool“ tiesiog siautėjo, pelnę dar tris įvarčius. 52 minutę po grubios varžovo klaidos kamuolį perėmęs Diogo Jota jį pasiuntė į tuščius vartus, 74 min. „Liverpool“ lyderis M. Salahas po S. Mane perdavimo 73 minutę pridėjo trečiąjį įvartį, o triuškinimą 77 min. užbaigė T. Minamino.

„Arsenal“ iš Liverpulio pergalės neišsivežė labai seniai. Pastarąjį kartą Londono komanda „Anfield“ stadione varžovus nugalėjo 2012 metų rugsėjį (2:0).