Marijampoliečius įveikusi Alytaus „Dainava“ nesugebėjo išlikti A lygoje

Sekmadienį vienu metu Lietuvos futbolo čempionate A lyga buvo sužaistos paskutinio turo penkios rungtynės. Dėl 8-tos vietos ir išlikimo aukščiausioje Lietuvos lygoje rungtyniavusi Alytaus „Dainava“ išvykoje 1:0 (0:0) nugalėjo Marijampolės „Sūduvą“.

Marijampoliečius įveikusi Alytaus „Dainava“ nesugebėjo išlikti „A lygoje“.<br> dfkdainava.lt nuotr.

Nov 28, 2021, 5:08 PM, atnaujinta Nov 28, 2021, 6:06 PM

Vienintelį rungtynių įvartį 79-tą minutę po Saido Hamuličiaus perdavimo pelnė Deivydas Matulevičius.

Tiesa, kad užimtų 8-tą vietą alytiškiams reikėjo palankaus rezultato laikinojoje sostinėje, kur į kovą stojo Kauno „Žalgiris“ ir Gargždų „Banga“. „Dainavai“ reikėjo, kad kauniečiai laimėtų rungtynes arba sužaistų lygiosiomis, tačiau motyvuota „Banga“ šventė pergalę rezultatu 1:0 (0:0).

84-ąją minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Karolis Žebrauskas kontratakoje puikiu smūgiu į kairįjį kampą pelnė svarbų įvartį svečiams.

Po pergalės Gargždų klubas sugebėjo pakilti į 7-tą vietą aplenkdamas Telšių „Džiugo“ futbolininkus. Abi ekipos surinko po 36 taškus, tačiau dėl geresnio rezultato „Banga“ finišavo laipteliu žemiau.

Tuo tarpu 9-oje pozicijoje likusi Alytaus „Dainava“ už aukščiau esančias ekipas surinko vos tašku mažiau – 35. Alytiškiams itin skaudžiu smūgiu tapo sezono starte iš LFF gauta 3 taškų bauda. Pagal A lygos nuostatus 9-oje ir 10-oje vietose likusios ekipos kitame sezone turės varžytis žemesniame futbolo divizione.

Lietuvos čempionai Vilniaus „Žalgiris“ sezoną baigė savo sąskaitoje turėdamas 79 taškus ir 9-iais taškais aplenkė „Sūduvos“ ekipą. 3-ią vietą su 63 taškais iškovojo Kauno „Žalgiris“.