Du kartus Londono derbyje pirmavusi „Chelsea“ liko ir be pergalės, ir be taškų

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje ietis surėmė dvi Londono miesto ekipos. „West Ham United“ savo aikštėje priėmė Londono „Chelsea“ futbolininkus.

Du kartus atsilikusi „West Ham United“ išplėšė pergalę namuose.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Dec 4, 2021, 4:28 PM, atnaujinta Dec 4, 2021, 4:32 PM

Iki šios dvikovos vienvalde Anglijos „Premier“ lygos lydere buvusi „Chelsea“ nusileido savo varžovams 2:3 (2:1).

Nuo rungtynių pradžios savo varžovus spaudę svečiai į priekį išsiveržė 28-ąją min., kai taikliu smūgiu pasižymėjo Thiago Silva.

Vos po 12 min., 40-ąją min., „Chelsea“ kapitonas Jorginho grubiai suklydo atiduodamas atgal kamuolį vartų sargui Edouardui Mendy. Svečių vartų sargas pažeidė taisykles savo ginamų vartų baudos aikštelėje ir „West Ham United“ buvo apdovanota 11-os metrų baudinių, kurį realizavo Manuelis Lanzini.

Praėjus keturioms minutėms svečius dar kartą į priekį išvedė vienu lietimu kamuolį į vartus pasiuntęs Masonas Mountas.

Antrajame kėlinyje „West Ham“ Anglijos pirmenybių lyderiams sudavė du skaudžius smūgius – 56-ąją min. Jarrodas Bowenas išlygino skaičius švieslentėje (2:2), o 87-ąją min., įspūdingo grožio įvarčiu į artimąjį vartų kampą kamuolį pasiuntęs Arthuas Masuaku išvedė „plaktukus“ į priekį.

Per likusį laiką aikštės šeimininkams pavyko atlaikyti „Chelsea“ šturmą ir į savo sąskaitą „West Ham“ įsirašė tris taškus.

Po šios dvikovos „Chelsea“ vis dar išliko pirmoje Anglijos „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje, tačiau artimiausi Londono klubo persekiotojai yra sužaidę rungtynėmis mažiau.

Tuo tarpu „West Ham“ gali būti rami – šiame ture ji žemiau ketvirtosios vietos turnyrinėje lentelėje nebenukris.