Vokietijoje – milžinų mūšis: penki įvarčiai, R. Lewandowskio fiesta ir 10 pridėto laiko minučių

Šeštadienį Vokietijos futbolo pirmenybėse ietis surėmė du čempionato lyderiai – Miuncheno „Bayern“ ir Dortmundo „Borussia“. Įtemptame, net 5 įvarčių pareikalavusiame mūšyje, pergalę 3:2 (2:1) šventė išvykoje rungtyniavę „Bayern“ futbolininkai.

R.Lewandowskis įmušė du įvarčius.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Dec 4, 2021, 9:47 PM

Įvarčiai pasipylė nuo pat akistatos pradžios.

5-ąją dvikovos minutę aikštės šeimininkus į priekį išvedė taikliu smūgiu pasižymėjęs Julianas Brandtas. Vis dėlto „Burussia“ ilgai nesidžiaugė – 9-ąją min. skaičius švieslentėje išlygino Robertas Lewandowskis.

Kraujo skonį pajutę bavarai neketino sustoti – 44-ąją min. svečius į priekį išvedė Kingsley Comanas.

Antrajame kėlinyje ir toliau virė nuožmi kova. 48-ąją minutę „Borussia“ sirgalius iš savo vietų pakėlė Norvegijos talentas Erlingas Haalandas, tačiau aikštės šeimininkai vėl netrukus turėjo atsidusti.

77-ąją min. apie save priminė įvarčių mašina R.Lewandowskis, kuris realizavo 11-os metrų baudinį ir įmušė pergalingu tapusį taiklų smūgį.

Rungtynių arbitras antrajame kėlinyje pridėjo net 10 papildomų žaidimo minučių, tačiau jų aikštės šeimininkams neužteko – pergalę iš Dortmundo išsivežė bavarai.