Vargo vakarienė: paskutinėmis minutėmis išsigelbėjusi PSG vėl turėjo tenkintis lygiosiomis

Prancūzijos futbolo pirmenybių lyderė Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa antrosiose rungtynėse iš eilės liko be pergalės. Šį kartą šeštadienį vykusių rungtynių metu Paryžiaus klubas išvykoje 1:1 (0:0) sužaidė su vietos „Lens“ futbolininkais.

L.Messi ir PSG liko be pergalės Prancūzijoje.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Dec 5, 2021, 8:27 AM

Abu įvarčiai buvo įmušti antrajame kėlinyje, o pirmieji į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai – 62-ąją min. „Lens“ komandoje pasižymėjo Seko Fofana.

Prie sienos prispausta PSG ėmė rengti varžovų vartų apgultį, o pasižymėti ir išlyginti rezultatą svečiams pavyko tik pačioje rungtynių pabaigoje.

91-ąją akistatos min. skaičius švieslentėje sulygino Georginio Wijnaldumas.

Net ir dar kartą išbarsčiusi taškus PSG užtikrintai pirmauja Prancūzijos futbolo pirmenybėse ir nuo artimiausių persekiotojų turi 13 taškų pranašumą.

Tuo tarpu „Lens“ su 27 taškais žengia šešta.