Italijoje „Atalanta“ išlieka tarp čempionato lyderių

Italijos futbolo čempionate Bergamo „Atalanta“ kovoja dėl aukščiausių vietų pirmenybėse. „Serie A“ pirmenybėse Bergamo atstovai šiaip ne taip svečiuose 2:1 įveikė „Verona“ ekipą ir su 37 taškais išlieka tarp geriausių keturių komandų.

A.Mirančiukas „Atalanta“ ekipai pelnė savo pirmąjį įvartį šį sezoną.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

2021-12-12 18:50, atnaujinta 2021-12-12 23:42

22-ąją minutę svečiai iš Bergamo atsiliko po Giovanni Simeone įvarčio, tačiau 37 min. rezultatą išlygino rusas Aleksėjus Mirančiukas.

Pastarasis žaidėjas ekipoje startinėje sudėtyje pasirodė po 85 dienų pertraukos. Tai buvo jo pirmasis įvartis šiame sezone, o Rusijos futbolininko kaina šiai dienai tapo 13 mln. eurų.

Antrajame kėlinyje pergalę išplėšė 62 min. taiklus Teuno Koopmeinerso smūgis.

Kitose rungtynėse „Torino“ 2:1 palaužė „Bologna“ komandą.