„Juventus“ per 7 minutes pelnė pergalingus 3 įvarčius į „Roma“ vartus

Italijos futbolo čempionate sekmadienį pagrindinėmis „Serie A“ turo rungtynėmis buvo įvardinto Turino „Juventus“ ir „Roma“ akistata. Ir ekipos surengė tikrą šou – Romos olimpiniame stadione „Juventus“ 4:3 palaužė „AS Roma“ ekipą.

Turino „Juventus“ išplėšė pergalę.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Jan 9, 2022, 11:37 PM

Romos klubas pirmasis pelnė įvartį – 11-ąją minutę pasižymėjo Tammy Abrahamas, tačiau jau 18-ąją minutę pusiausvyrą atstatė Paulo Dybala. Taip ir baigėsi pirmasis kėlinys.

Antrame kėlinyje Henrikas Mkhitaryanas 50-ąją min. ir vėl išvedė „AS Roma“ į priekį, o Lorenzo Pellegrini po trijų minučių padidino atotrūkį iki 3:1.

„Juventus“ išsigelbėjo po 7 minučių – nuo 70-osios iki 77 minutės pasižymėjo Manuelis Locatelli, Dejanas Kulusevski, Mattia de Sciglio.

Tačiau ir tai nebuvo viskas šiose rungtynėse: Matthjisas de Ligtas sužaidė ranka baudos aikštelėje, gavo antrą geltoną kortelę ir 81 min. buvo paskirtas 11 m baudinys į „Juventus“ vartus.

Lorenzo Pellegrini stojo prie 11 m žymos, tačiau jo smūgį atlaikė Wojciechas Szczesny.

Žaidimą po akistatos apibendrino „Juventus“ treneris Marco Landucci, kuris komandai vadovavo gavus diskvalifikaciją Massimiliano Allegri.

„M.Locatelli įvartis sugrąžino entuziazmą į mūsų žaidimą ir galiausiai sugebėjome sugrįžti žaidimą. Labai džiaugiuosi, kad M. de Sciglio įmušė įvartį. Šiandien aš praradau 5-6 savo gyvenimo metus“, – sakė M.Landucci.