Vokietijoje – sudėtinga Dortmundo „Borussia“ pergalė

Sunkią pergalę Vokietijos „Bundesliga“ čempionate iškovojo Dortmundo „Borussia“ klubas. „Geltoni-juodi“ išvykoje 3:2 (1:1) įveikė „Hoffeinheim“ komandą.

Vokietijoje – sudėtinga Dortmundo „Borussia“ pergalė<br> imago images/Jan Huebner/Scanpix nuotr.

Jan 22, 2022, 6:44 PM

Pirmieji į priekį išsiveržė svečiai. Jau 6-ąją rungtynių minutę Erlingas Haalandas pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus.

Persvarą „Borussia“ laikė iki kėlinio pabaigos. Pirmą teisėjo pridėtą minutę Andrejus Kramaričius po Ihlaso Bebou perdavimo nukreipė kamuolį į apatinį vartų kampą ir rezultatą išlygino.

Antrąjį įvartį Dortmundo ekipa pelnė 58-ąją minutę. Marco Reusas atsidūręs vienas prieš vieną su varžovų vartininku nesunkiai jį pergudravo ir pelnė įvartį. Po 8 minučių rezultatas tapo 3:1. Davidas Raumas savo baudos aikštelėje nesėkmingai išmušinėjo kamuolį ir šį pasiuntė į savus vartus.

77-ąją minutę Georginio Rutteris rezultatą sušvelnino, tačiau išlyginamojo įvarčio šeimininkai susikurti nesugebėjo.

Įdomu, jog svečiai per visas rungtynes atliko tik 4 smūgius į vartus, iš kurių tik 3 skriejo į vartų plotą.

Dortmundo ekipa po 20 rungtynių savo sąskaitoje turi 43 taškus ir užima antrąją vietą. „Hoffenheim&ldquo; su 31 tašku žygiuoja 6-oje pozicijoje.