Pergalę paskutinę minutę iškovojęs „Inter“ įsitvirtino lyderio pozicijoje

Italijos „Serie A“ čempionate lyderio pozicijas tvirtina Milano „Inter“. Milano klubas namuose 2:1 (1:1) įveikė „Venezia“ klubą.

Pergalę paskutinę minutę iškovojęs „Inter“ įsitvirtino lyderio pozicijoje<br> zumapress.com/Scanpix nuotr.

Jan 23, 2022, 12:28 AM

19-ąją minutę pirmąjį rungtynių įvartį pelnė svečių puolėjas Thomasas Henry. Prancūzas sulaukęs perdavimo baudos aikštelėje smūgiu galva pasiuntė galvą į viršutinį vartų kampą.

40-ąją minutę „Inter“ saugas Nicolo Barella pirmasis suskubo prie varžovų vartininko atremto kamuolio ir šį pasiuntęs į vartus rezultatą išlygino.

Pergalingą įvartį „Inter“ ekipai pelnė bosnis Edinas Džeko. 90-ąją minutę puolėjas pakilo aukščiau už visus kitus futbolininkus ir sėkmingai nukreipė kamuolį į vartus.

Po 22 turų „Inter“ turi 53 taškus ir jau penkiais taškais lenkia antroje vietoje esantį „АC Milan“ klubą. „Venezia“ su 18 taškų žengia 17-oje pozicijoje.