LFF prezidento bandymas užčiaupti tinklaraštininką žlugo teisme: „Aš turėjau ir turiu teisę sakyti, kad T. Danilevičius yra Šviniaus marionetė“

Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius nieko nepešė iš bandymų pateikti apeliaciją kovoje su tinklaraštininku Skirmantu Malinausku. Maža to – LFF turės gerokai pakratyti kišenes ir sumokėti tinklraraštininkui teimo išlaidas. Tai bus 10 tūkst. eurų

Tomas Danilevičius ir Skirmantas Malinauskas.<br>lrytas.lt montažas.
Tomas Danilevičius ir Skirmantas Malinauskas.<br>lrytas.lt montažas.
T.Danilevičius ir F.S. Diouf Samoura.<br>G.Pilaičio nuotr.
T.Danilevičius ir F.S. Diouf Samoura.<br>G.Pilaičio nuotr.
Premjeras,skirmantas malinauskas, Vyriausybė<br>D.Umbraso nuotr.
Premjeras,skirmantas malinauskas, Vyriausybė<br>D.Umbraso nuotr.
LFF prezidentas Tomas Danilevičius<br>V.Skaraičio nuotr.
LFF prezidentas Tomas Danilevičius<br>V.Skaraičio nuotr.
Skirmantas Malinauskas<br>G.Šiupario nuotr.
Skirmantas Malinauskas<br>G.Šiupario nuotr.
LFF mūšį dėl garbės ir orumo laimėjo S.Malinauskas<br>lrytas.lt montažas.
LFF mūšį dėl garbės ir orumo laimėjo S.Malinauskas<br>lrytas.lt montažas.
Daugiau nuotraukų (6)

Lrytas.lt

Jan 25, 2022, 4:08 PM, atnaujinta Jan 25, 2022, 4:13 PM

T.Danilevičius buvo pateikęs Apeliacinį skundą Vilniaus apygardos teismui dėl Vilniaus miesto apylinkės teismo 2021 m. rugsėjo 29 dienos priimto sprendimo civilinėje byloje, kurioje atsakovas buvo S.Malinauskas.

Apeliaciniame skunde LFF vadovas prašė panaikinti pirmos instancijos teismo sprendimą byloje dėl dalykinės reputacijos, garbės ir orumo pažeidimų.

„Mano įsitikinimu, viešojoje erdvėje žinomo Lietuvos žurnalisto buvo paskleistos ir iki šiol skleidžiamos žinios ne tik neturi jokio faktinio pagrindo, tačiau ir klaidingai laikomos asmenine nuomone.

Skirmanto Malinausko selektyviai atrinkta ir parengta informacija daro ilgalaikę žalą tiek man, kaip asmeniui, tiek trukdo tinkamai atstovauti Lietuvos futbolo, kuris vienija tūkstančius Lietuvos futbolo bendruomenės narių, interesus.

Todėl tikiu, kad Vilniaus apygardos teismas ištaisys pirmos instancijos teismo padarytas klaidas ir patenkins mano skundą“, – tikino viešoje erdvėje Lietuvos futbolo federacijos prezidentas T.Danilevičius.

Tačiau Vilniaus apygardos teismas dar kartą patvirtino, kad S.Malinauskas ginče yra teisus. Apie savo pergalę prieš T.Danilevičių tinklaraštininkas S.Malinauskas parašė feisbuko paskyroje: „Laimėjome ir Vilniaus apygardos teisme! Lietuvos futbolo federacija ir jos prezidentas Tomas Danilevičius mane persekiojo be jokio pagrindo ir už tai turės susimokėti. Sprendimas įsiteisėjo nuo priėmimo dienos (tai yra nuo šiandien).

Aš turėjau ir turiu teisę sakyti, kad LFF yra ir buvo valdoma nusikaltėlių arba su jais susijusių asmenų. Aš turėjau ir turiu teisę sakyti, kad T.Danilevičius yra Šviniaus marionetė.

Bendrai man priteista apie 10 tūkst. eurų teismo išlaidų. Dar didesnę sumą LFF sumokėjo savo teisininkų komandai ir tai padaryta iš mūsų visų kišenių. Šie pinigai Lietuvos futbolui nebegrįš.

Tai rimtai komplikuoja Šviniaus reikalus teisme, nes 22 puslapių sprendime teisėjų kolegija aiškiai pasisakė apie mano teisę į nuomonę ir žodžio laisvės svarbą. Taip pat apie tai, kad vieši asmenys neturi persekioti kritikų. Dabar svarbu su A.Pukeliu procesą pabaigti, nes pats jį pradėjęs, dabar nusikaltėlis nuo posėdžių slapstosi kaip tarakonas nuo šlepetės.

Ilgai būtų galima rašyti, čia jau Karolis Rugys darbas, kurį jis tikrai puikiai dirba. Ačiū labai! Didelis kalnas nuo pečių nusirito. O dabar dirbam toliau. Grįžta motyvacija, grįžta išleisti pinigai ir daug užtikrinčiau jausiuosi kituose teisminiuose procesuose bei imdamasis naujų temų, kurios svarbios visuomenei.

„N u t a r i a :

ieškovų apeliacinius skundus atmesti.

Vilniaus miesto apylinkės teismo 2021 m. rugsėjo 29 d. sprendimą palikti nepakeistą.

Ši Vilniaus apygardos teismo nutartis įsiteisėja nuo priėmimo dienos.

Teisėjai Vaclovas Paulikas

Inga Staknienė

Andrius Verikas“

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2022 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.