Kroatijoje – užtikrinta V. Dambrausko treniruojamos „Hajduk“ ekipos pergalė

Saldžią pergalę Kroatijos futbolo čempionate nuskynė Valdo Dambrausko treniruojama Splito „Hajduk“ ekipa.

Valdas Dambrauskas.<br>AFP/Scanpix.com nuotr.

Jan 29, 2022, 11:11 PM

Po žiemos pertraukos į pirmenybes grįžusi komanda išvykoje 3:1 (2:1) pranoko Šibeniko „Šibenik“ klubą.

Pirmajame kėlinyje abi komandos keitėsi įvarčiais.

Pirmieji į priekį 15-ąją min. išsiveržė svečiai. Įvarčio autoriumi tapo Marko Livaja. 25-ąją min. skaičius švieslentėje išlygino Mario Čuričus.

Prieš pat pertrauką „Hajduk“ dar kartą į priekį išvedė antrąjį savo įvartį įmušęs M.Livaja. Šįkart jis realizavo 11 metrų baudinį.

Svečių pergalė 68-ąją min. įtvirtino trečiąją Splito komandos įvartį pelnęs Filipas Krovinovičius.

Po šios pergalės V.Dambrausko treniruojama ekipa rikiuojasi ketvirtoje Kroatijos futbolo pirmenybių vietoje.