„Liverpool“ toliau žengia FA taurės turnyre – sekantis varžovas bus „Norwich City“

Anglijos „Liverpool“ klubas be didesnių problemų pateko į FA taurės penktąjį etapą net ir be savo lyderių Mohamedo Salah ir Sadio Mane, kurie dar kaunasi Afrikos nacijų taurėje. Liverpulio klubas sekmadienį susitvarkė su „Cardiff City“ ekipa 3:1 (0:0).

„Liverpool“ ir toliau kovoja FA taurėje.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Feb 6, 2022, 5:41 PM, atnaujinta Feb 6, 2022, 10:28 PM

Pirmame kėlinyje nė vienai komandai nepavyko pasižymėti, nors vienu metu atrodė, kad „Liverpool“ gynėjo Ibrahimo Konate pražangos bus skirtas 11 metrų baudinys. Peržiūrėjus VAR sistema, baudinys neskirtas.

O jau antrame kėlinyje 53 min. pasižymėjo Diogo Jota, dar vieną įvartį 68 min. pridėjo Takumi Minamino.

Galiausiai 76-ąją minutę trečiąjį įvartį pelnė Harvey Elliottas. „Cardiff“ sušvelnino rezultatą 80-ąją minutę, kai pasižymėjo Rubinas Colwillas.

Kitame etape „Liverpool“ ekipos lauks „Norwich City“ iššūkis namuose.