„Manchester City“ futbolininkai Anglijos „Premier“ lygoje iškovojo nesunkią pergalę. Pepo Guardiolos auklėtiniai namuose 2:0 (1:0) įveikė „Brentford“ ekipą.

Nesunkią pergalę iškovojęs „Manchester City“ tvirtina savo pozicijas lyderių pozicijoje<br> AP/Scanpix nuotr.

Feb 9, 2022, 11:47 PM, atnaujinta Feb 10, 2022, 12:03 AM

Pirmąjį įvartį šeimininkai pelnė 40-ąją minutę. „Rentford“ gynėjas Madsas Roerslevas Rasmussenas savo baudos aikštelėje prasižengė prieš Raheemą Sterlingą ir teisėjas paskyrė 11 m. baudinį, kurį sėkmingu smūgiu į kairį viršutinį vartų kampą realizavo Riyadas Mahrezas.

Antrasis rungtynių įvartis krito 69-ąją minutę. Svečių vartininkas Davidas Raya grubiai suklydo ir padovanojo kamuolį šeimininkams, tačiau R.Sterlingo smūgis skriejo tiesiai į vartininką.

„Brentford“ klubo nelaimei atlaikytas kamuolys nukrito tiesiai Kevinui de Bruyne’ui po kojomis ir belgas lengvu smūgiu pelnė įvartį.

Mančesterio klubas po 24 rungtynių turi 60 taškų ir pirmauja „Premier“ lygoje, lenkdami antroje vietoje esančius „Liverpool“ futbolininkus 12 taškų. „Brentford“ su 23 taškais žengia 14-oje vietoje.