Vilniaus „Žalgirį“ į pergalę prieš „Hegelmann“ atvedė 18-mečio įvartis

Trečias iš eilės kontrolines rungtynes laimėjęs Vilniaus „Žalgiris“ antrą kartą laimėjo tokiu pat „sausu“ rezultatu 1:0 (1:0) – šį kartą nugalėtas Kauno rajono „Hegelmann“.

M. Burba.<br> fkzalgiris.lt nuotr.

Feb 11, 2022, 2:33 PM

Vienintelį įvartį pirmo kėlinio pabaigoje įmušė 18 metų puolėjas Motiejus Burba.

„Žalgirio“ starto sudėtyje šioje kontrolinėje dvikovoje pirmą kartą pasirodė Fabienas Ourega, o M. Burba nuo dvikovos pradžios užėmė poziciją atakos smaigalyje. Komandoje jau nebuvo peržiūroje dalyvavusio Madi Žakipbajevo. Po keitimo pasiruošęs žaisti buvo po traumos pasveikęs Donatas Kazlauskas.

Įpusėjus kėliniui po Manto Fridriko pražangos prieš Francisą Kyeremeh buvo skirtas baudinys, tačiau Nicolaso Gorobsovo smūgį nuo žymos atrėmė Ignas Plūkas.

Prieš pertrauką „Žalgiriui“ visgi pavyko pasižymėti – po F. Ourega perdavimo iš krašto M. Burba galva nukreipė kamuolį į vartus.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai galėjo padidinti persvarą, bet Mathiaso Oyewusi smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą.

Rungtynėms baigiantis po Josipo Tadičiaus prasiveržimo „Hegelmann“ vartus gelbėjo vartininkas.

„Žalgirio“ sudėtis: Edvinas Gertmonas, Joelis Bopesu (46 min. Petaras Mamičius), Nemanja Ljubisavljevičius (46 min. Ivanas Tatomirovičius), Kipras Kažukolovas, Mario Paveličius (46 min. Saulius Mikoliūnas), Nicolas Gorobsovas (83 min. Gabrielis Nikonovas), Marko Miličkovičius (46 min. Mantas Kuklys), Ovidijus Verbickas (75 min. Adamsas Olubi), Fabienas Ourega (46 min. Mathias Oyewusi), Francis Kyeremeh (72 min. Donatas Kazlauskas), Motiejus Burba (46 min. Josipas Tadičius).

„Hegelmann“ rungtynes pradėjo tokiu startiniu vienuoliktuku: Ignas Plūkas, Mantas Fridrikas, Hugo Figueredo, Tzlilas Nehemya, Klaudijus Upstas, Yukiyoshi Karashima, Vilius Armanavičius, Thompsonas Gavi, Alexas Souza, Ignas Kružikas ir Ibrahimas Olaosebikanas.

Antrajame kėlinyje A. Skerla į aikštę išleido Misaki Sato, Luką Čerkauską, Matą Dedurą, Roką Rasimavičių ir klubo peržiūroje esantį japoną Katsuyoshi Kimishimą. Savo debiutinių minučių gavo ir nigerietis Samuelis Odeoyibo bei peržiūroje esantis Domantas Antanavičius.

Kitas rungtynes žalgiriečiai žais šeštadienį, vasario 12 d., prieš „Jonavos“ ekipą. Vasario 19 d. numatoma paskutinė kontrolinė dvikova su Kėdainių „Nevėžiu“, o vasario 26 – Supertaurės rungtynės.

Gyvai: impact Investments and nlocking Growth