Italijoje – netikėtas „AC Milan“ kluptelėjimas prieš autsaiderius

Italijos „Serie A“ čempionate užfiksuota didžiulė staigmena. Paskutinėje vietoje esanti „Salernitana“ ekipa namuose 2:2 (1:1) sužaidė lygiosiomis su čempionato lyderiais – „AC Milan“ futbolininkais.

Italijoje – netikėtas „AC Milan“ kluptelėjimas prieš autsaiderius<br> ZUMAPRESS.com/Scanpix nuotr.

Feb 19, 2022, 11:58 PM

5-ąją minutę Theo Hernandezas atliko puikų reidą link vidurio aikštelės, o pastebėjęs spragą varžovų gynyboje atliko perdavimą Juniorui Messias. Puikioje situacijoje atsidūrusiam brazilui teliko tik kamuolį pasiųsti į vartus.

Rezultatą šeimininkai išlygino 29-ąją minutę. Federico Bonazzoli. Italas po nesėkmingai vartininko išmušto kamuolio smūgiu per save pelnė nuostabų įvartį.

Milanas Djuričas 72-ąją minutę išvedė „Salernitana“ ekipą į priekį tiksliu smūgiu su galva.

„AC Milan“ rezultatą išlygino po 5 minučių. Ante Rebičius tolimu stipriu smūgiu pažemė sugebėjo užklupti nepasiruošusį vartininką.

„AC Milan“ su 56 taškais po 26 turų išlaiko pirmąją poziciją, tačiau dviem taškais atsiliekantis Milano „Inter“ sužaidė dviem rungtynėmis mažiau. „Salernitana“ lieka paskutinėje vietoje su 14 taškų po 24 rungtynių.