Turino derbis baigėsi netikėtomis lygiosiomis

Penktadienį Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ čempionate „Allianz“ stadione priėmė kitą šio miesto komandą „Torino“, o rungtynės baigėsi netikėtomis lygiosiomis 1:1 (1:0).

Turino derbis baigėsi netikėtomis lygiosiomis<br> ZUMAPRESS.com/Scanpix nuotr.

2022-02-19 06:50

Pirmąjį įvartį „Juventus“ klubas pelnė 13-ąją minutę. Tuomet po kampinio tiksliu smūgiu su galva pasižymėjo gynėjas Matthijs de Ligtas.

Tačiau persvaros šeimininkams išlaikyti nepavyko. 62-ąją minutę Andrea Belotti po Josipo Brekalo perdavimo krisdamas sugebėjo įmušti kamuolį į vartus ir išplėšti lygiąsias.

„Juventus“ ekipa po 26 rungtynių savo sąskaitoje turi 47 taškus ir užima 4-ąją vietą. „Torino“ sužaidė rungtynėmis mažiau ir su 33 taškais žengia 10-oje vietoje.