Italijoje „Napoli“ futbolininkai neįveikė iškritimo zonoje esančio klubo

Italijos „Serie A“ pirmenybėse netikėtai suklupo „Napoli“ ekipa. Luciano Spalletti auklėtiniai išvykoje 1:1 (0:0) sužaidė su „Cagliari“ futbolininkais.

Italijoje „Napoli“ futbolininkai neįveikė iškritimo zonoje esančio klubo<br> AP/Scanpix nuotr.

Feb 21, 2022, 11:44 PM

58-ąją minutę Gastonas Pereiro smūgiu iš baudos aikštelės prieigų išvedė „Cagliari“ futbolininkus į priekį.

Svečiams rezultatą išlyginti pavyko tik 87-ąją minutę. Mario Rui atliko perdavimą į baudos aikštelę ir aukščiau už kitus šokęs Victoras Osimhenas smūgiu galva kamuolį pasiuntė į vartus.

„Napoli“ po 26 rungtynių turi 54 taškus ir užima 3-ąją vietą. „Cagliari“ su 22 taškais žengia 18-oje pozicijoje ir šiuo metu yra iškritimo pozicijoje.

„Lietuva tiesiogiai“: kodėl bankai ir toliau brangina paslaugas?