„Juventus“ naujokas D. Vlahovičius Čempionų lygoje įmušė jau pirmąją minutę, bet „Villarreal“ išvengė pralaimėjimo

Turino klubas įspūdingai pradėjo rungtynes, kai jau po 30 sekundžių komandos naujokas serbas Dušanas Vlahovičius pelnė įvartį.

D.Vlahovičius pelnė įvartį sužaidus vos 30 sekundžių.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Dušanas Vlahovičius persikėlė į Turiną iš Florencijos.<br>Zuma/Scanpix nuotr.

Feb 22, 2022, 9:48 PM, atnaujinta Feb 23, 2022, 12:09 AM

Prieš kelia savaites 22-ejų puolėjas perėjo į Turiną ir „Fiorentina“ ekipos ir debiutavo Čempionų lygoje įvarčiu.

Tačiau „Juventus“ liko be pergalės, kai po pertraukos 66-ąją min. rezultatą išlygino patyręs šeimininkų saugas Dani Parejo.

Rungtynių statistika

„Villarreal“ – Turino „Juventus“ 1:1 (0:1). Dani Parejo (66)/Dušanas Vlahovičius (1).

„Villarreal“ pirmajame etape F grupėje buvo antras, o „Juventus“ laimėjo H grupės kovas.

Nė viena komanda šį sezoną nespindi savo šalies čempionate.

„Villarreal“ į aštuntfinalį prasimušė tik po pergalės 3:2 paskutinėse rungtynėse svečiuose prieš Bergamo „Atalanta“.

Tuo metu „Juventus“ grupėje laimėjo pirmąsias ketverias rungtynes ir jau buvo ramus.

Pastaruoju metu „Villarreal“ nepralaimėjo 4 mačų iš eilės (3 pergalės ir 1 lygiosios), o „Juventus“ – net 7 (4 pergalės ir 3 lygiosios).

Spėjama, kad Deniso Zakarios ir Dušano Vlahovičiaus įsigijimas puolime visiškai pakeis „Juventus“ veidą.