Lietuvos futbolininkės Turkijoje išvydo raudonąją kortelę ir pralaimėjo Latvijos komandai

Paskutines savo rungtynes Alanijoje vykstančiame „Turkish Women’s Cup“ turnyre sužaidė Lietuvos nacionalinė moterų rinktinė. Baltijos valstybių rinktinių derbį antradienį 1:0 laimėjo Latvijos futbolininkės, kurių pergalei užteko ankstyvo Sandros Voitanės įvarčio.

Lietuvos rinktinė pralaimėjo latvėms.<br> LFF nuotr.

Feb 23, 2022, 8:32 AM, atnaujinta Feb 23, 2022, 8:36 AM

Latvės susitikimą pradėjo apgultimi prie Medos Šeškutės ginamų vartų. Pasinaudojus gynėjų klaida, 5 minutę Sandra Voitanė nukreipė kamuolį į mūsiškių vartus. Lietuvės siekė kuo skubiau išlyginti rezultatą, tačiau Ugnės Lazdauskaitės ir Monikos Grikšaitės bandymai nebuvo taiklūs.

Puikią progą lietuvės susikūrė 23 minutę, kai Dovilės Gailevičiūtės smūgiuotas kamuolys praskriejo kairiau vartų. Kitos atakos metu kamuolys sudrebino skersinį po Monikos Grikšaitės smūgio.

Nuo 28 minutės Danielio Wimmerio treniruojama rinktinė žaidė dešimtyje, teisėjai parodžius raudoną kortelę Dovilei Gailevičiūtei.

Kėlinio pabaigoje Liucija Vaitukaitytė ir Laura Ruzgutė sukūrė savo progas pasižymėti, tačiau patikimai sužaidė latvių vartininkė.

Antroje rungtynių pusėje lietuvėms nepavyko surengti grėsmingų atakų, o latvės suaktyvino savo veiksmus puolime ir buvo arti, jog pelnytų daugiau įvarčių. Visgi Sandros Voitanės ir Viktorijos Zaičikovos šūviai skriejo aukščiau Medos Šeškutės ginamų vartų skersinio.

Tai tapo antruoju Lietuvos rinktinės pralaimėjimu šiame turnyre, prieš tai 0:1 nusileidus Uzbekistano futbolininkėms.

Antrajame ture mūsiškės džiaugėsi pergale 3:2 prieš Bulgarijos rinktinę.