Čempionų lyga: „Manchester United“ išsigelbėjo rungtynių pabaigoje, Portugalijoje lijo įvarčiais „Benfica“ ukrainietis siuntė žinią Europai

Trečiadienį baigėsi UEFA Čempionų lygoje tęsiasi aštuntfinalio etapo pirmasis ratas. Rato „pabaigtuvėse“ buvo sužaistos dvejos rungtynės ir abejos iš jų baigėsi lygiu rezultatu.

Anthony Elanga<br>AP/Scanpix nuotr.
C. Ronaldo.<br>REUTERS/Scanpix nuotr.

Feb 23, 2022, 9:54 PM, atnaujinta Feb 24, 2022, 12:17 AM

Ispanijos sostinėje kovėsi vietos Madrido „Atletico“ ir „Manchester United“ futbolininkai. Akistata baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0).

Pirmajame kėlinyje aikštės šeimininkus į priekį išvedė Joao Felixas. Portugalas pasižymėjo dar 7-ąją dvikovos minutę.

Jau atrodė, kad Madrido ekipai pavyks išlaikyti pranašumą iki rungtynių pabaigos, bet su tuo sutikti nenorėję svečiai išlygino rezultatą. 80-ąją min. Mančesterio klube pasižymėjo Anthony Elanga.

Tuo metu Portugalijoje lijo įvarčiais.

Lisabonos „Benfica“ savo aikštėje kovėsi Amsterdamo „Ajax“ ekipa. Rungtynės baigėsi lygiu rezultatu – 2:2 (1:2).

Pirmieji į priekį išsiveržė svečiai. Juos 18-ąją min. į priekį išvedė Dušanas Tadičius.

Rezultatą Sebastien Haller 26-ąją min. išlygino į savo vartus įsimušęs Sebastien Haller. Netrukus iš Dramblio Kaulo Kranto kilęs futbolininkas reabilitavosi ir 29-ąją min. dar kartą išvedė „Ajax“ į priekį.

Aikštės šeimininkus 72-ąją min. reabilitavo rezultatą išlyginęs ukrainietis Romanas Jaremčiukas.

Po įvarčio ukrainietis buvo nubaustas geltona kortele, nes nusivilko žaidybinius marškinėlius.

Jis tą padarė ne šiaip sau – futbolininkas po jais dėvėjo kitus marškinėlius su šiuo metu Rusijos terorą patiriančios Ukrainos simbolika.

Atsakomieji abiejų aštuntfinalių mūšiai bus žaidžiami kovo 15-ąją.