„Southampton“ Anglijos „Premier“ lygoje susitvarkė su „Norwich City“

Penktadienį vykusiose Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse „Southampton“ namuose 2:0 (1:0) įveikė „Norwich City“ klubą.

„Southampton“ Anglijos „Premier“ lygoje susitvarkė su „Norwich City“.<br> AP/Scanpix nuotr.

Feb 26, 2022, 12:45 AM

Pirmąjį įvartį 36-ąją minutę Che Adamsas. Škotas pasinaudojo svečių klaida nesugebėjus du kartus išmušti kamuolio iš baudos aikštelės ir šį iš kelių metrų atstumo pasiuntė į vartų tinklą.

Oriolas Romeu 88-ąją minutę pelnė antrąjį šeimininkų įvartį. Saugas po kampinio sulaukė kamuolio baudos aikštelės prieigose ir galingu smūgiu į kairį viršutinį vartų kampą nuginklavo varžovų vartininką.

„Southampton“ po 26 rungtynių su 35 taškais užima 9-ąją vietą. „Norwich City“ turi tik 17 taškų ir užima paskutinę poziciją.