„Hegelmann“ iškovojo A lygoje istorinę pergalę

Lietuvos futbolo A lygos sezono starte Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa pasiekė tai, ko nepavyko padaryti praėjusiais metais – įveikti „Kauno Žalgirį“.

„Hegelmann“ ekipa įveikė „Kauno Žalgirį“<br>Klubo nuotr.
Klubo nuotr.

Mar 5, 2022, 5:03 PM

Andrius Skerlos kariauna 1-ojo turo mače namuose 2:1 (0:0) įveikė žalgiriečius, kurių praėjusiais metais nepalaužė per ketverias tarpusavio rungtynes.

Pirmasis kėlinys pavojingais epizodais neįsiminė. Bene vienintelė gresmingesnė situacija buvo, kai Gratas Sirgėdas kėlė kampinį ir kamuolys skriejo į vartų plotą, bet savo vietoje buvo Ignas Plūkas.

Antrojo kėlinio pradžioje „Kauno Žalgiris“ išsiveržė į priekį. 53-iąją minutę po debiutavusio Marko Pejičiaus perdavimo iš kairiojo krašto taikliu smūgiu vienu lietimu pasižymėjo G. Sirgėdas, žaidęs pirmą mačą po išties netrumpo laiko.

Vis dėlto per likusį susitikimo pusvalandį iniciatyva priklausė šeimininkams, kurie pelnė du įvarčius.

69-ąją minutę po kilusios sumaišties baudos aikštelėje kamuolį į vartus pasiuntė Ignas Kružikas, o pirmą pridėto laiko minutę po Salifo Cisse perdavimo pergalingą smūgį atliko Vilius Armanavičius.