Po pergalės „Chelsea“ treneris pasiguodė – kol turi marškinėlių ir autobusą, ekipa žais čempionate

Ketvirtadienį Anglijos „Premier“ futbolo čempionate buvo žaidžiamos net keturios atidėtos dvikovos.

Londono „Chelsea“ ekipa<br>AP/Scanpix nuotr.
Londono „Chelsea“ ekipa<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

2022-03-11 00:53

Pergalę svečiuose pasiekė sankcijų sulaukusio rusų milijardieriaus Romano Abramovičiaus valdomas Londono „Chelsea“, kuris be didesnių skrupulų palaužė 3:1 visišką pirmenybių autsaiderį „Norwich“.

Londono ekipa išsiveržė į priekį jau 3-ąją minutę po Trevoho Chalobah įvarčio, o rezultatą padvigubino 14-ąją minutę Masonas Mountas.

Antrame kėlinyje Teemu Pukki 69-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį, tačiau pačioje mačo pabaigoje svečiams dviejų įvarčių persvarą sugrąžino Kai Havertzas.

Didžiosios Britanijos vyriausybė ketvirtadienį įvedė sankcijas klubo savininkui Romanui Abramovičiui – jis negalės parduoti ekipos, o jo valdomai ekipai negalima pardavinėti atributiką bei bilietus į mačus.

Vėliau „Chelsea“ pagrindinis rėmėjas telekomunikacijų bendrovė „Three“ – sustabdė bendradarbiavimą su klubu.

„Pažiūrėsime, ar jis išliks toks pat klubas, koks buvo iki tol. Aš nežinau. Kasdien patiriame kažką naujo. Vakar tikrai negalėjau numatyti, kas bus rytoj.

Tačiau visi gali būti tikri, jog esame susikoncentravę į save, į teisingą požiūrį ir tinkamo mentaliteto išlaikymą treniruočių ir varžybų metu.

Kol kas galime tik pasitikėti vienas kitu ir ši nuostata nepasikeis. Kol turėsime pakankamai futbolo marškinėlių komandai ir autobusą važiuoti į rungtynes, mes tai darysime. Ir kovosime“, – sakė „Chelsea“ vyriausiasis treneris vokietis Thomasas Tuchelis.

Londono ekipa žengia trečioje pozicijoje, o ketvirtoje vietoje esantis Londono „Arsenal“ atsileka 8 taškais. Tiesa, šis klubas turi sužaidęs dviem mačais mažiau.