C. Ronaldo „hat-trickas“ padovanojo pergalę „Manchester United“ ekipai

Cristiano Ronaldo vedamas „Manchester United“ klubas šeštadienio Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:2 (2:1) įveikė Londono „Tottenham“ klubą.

C. Ronaldo „hat-trickas“ padovanojo pergalę „Manchester United“ ekipai<br> REUTERS/Scanpix nuotr.

Mar 12, 2022, 10:29 PM

Rungtynės prasidėjo 12-ąją minutę Cristiano Ronaldo pelnytu įvarčiu. Portugalas iš tolimo atstumą galingu smūgiu kamuolį paleido į kairį viršutinį vartų kampą.

Svečiai rezultatą išlygino 35-ąją minutę, kai sėkmingai 11 metrų baudinį realizavo Harry Kane’as.

Jau po 3 minučių ir vėl į priekį išsiveržė Mančesterio klubas. Baudos aikštelėje Jadonas Sancho atliko perdavimą link vartų, o C.Ronaldo sėkmingai jį pavertė įvarčiu.

Harry’s Maguire’as 72-ąją minutę norėdamas išmušti kamuolį iš savo baudos aikštelės jį perkėlė per vartininką ir įsimušė į savo vartus.

„Raudonuosius velnius“ ir vėl gelbėjo C.Ronaldo. Portugalas po kampinio šoko aukščiau už varžovus ir smūgiu galva kamuolį pasiuntė į vartų tinklą.

„Manchester United“ sužaidė 29 rungtynes ir turėdami 50 taškų užima ketvirtąją vietą. „Tottenham“ sužaidė dviem rungtynėmis mažiau ir su 45 taškais rikiuojasi 7-oje pozicijoje.