Londono „Chelsea“ klubas sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje namuose priėmė „Newcastle United“ komandą. Šeimininkai rungtynes laimėjo rezultatu 1:0 (0:0).

Palankaus teisėjo sprendimo sulaukęs K. Havertzas rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę „Chelsea“ klubui<br> Action Images/REUTERS/Scanpix nuotr.

Mar 13, 2022, 5:58 PM, atnaujinta Mar 13, 2022, 6:01 PM

39-ąją minutę raudonos kortelės galėjo susilaukti „Chelsea“ puolėjas Kai’us Havertzas, tačiau jo smūgį iš alkūnės į galvą Danui Barnui teisėjas įvertino geltona kortele.

89-ąją minutę būtent K.Havertzas ir pelnė pergalingą rungtynių įvartį. Po puikaus Jorginho perdavimo K.Havertzas aplenkė D.Barną ir smūgiu iš kelių metrų pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Londono klubas po 28 rungtynių turi 59 taškus ir užima 3-ąją vietą. „Newcastle United“ su 31 tašku žengia 14-oje pozicijoje.