PSG pergalės fone – sirgalių nubaubti L. Messi ir Neymaras

Paryžiaus „Saint-Germain“ Prancūzijos „Ligue 1“ futbolo čempionate namuose 3:0 (1:0) įveikė „Bordeaux“ ekipą, tačiau atmosfera stadione rungtynių visiškai neatspindėjo.

PSG pergalės fone – sirgalių nubaubti L. Messi ir Neymaras<br> AP/Scanpix nuotr.

Mar 13, 2022, 3:53 PM

Prieš rungtynes pranešėjui pristatinėjant sudėtį Lionelio Messi ir Neymar pavardes pasitiko milžiniškas stadiono švilpimas. Paradoksalu, jog po sezono komandą planuojantis palikti Kylianas Mbappe buvo sutiktas plojimų lavina.

Švilpimas ir baubimas L.Messiui ir Neymarui tęsėsi ir toliau visų rungtynių metu tik jiems prisilietus prie kamuolio.

O pirmąjį įvartį 24-ąją minutę pelnė būtent plojimais sutiktas K.Mbappe. Po Georginio Wijnaldumo perdavimo į baudos aikštelę prancūzas vienu lietimu kamuolį pasiuntė į artimąjį vartų kampą.

52-ąją minutę įvartį pelnė Neymaras. Iš kelių metrų kamuolį į vartus pasiuntęs brazilas net ir po įvarčio buvo nušvilpiamas stadione.

Po 9 minučių Paryžiaus klubas pelnė 3-ąjį įvartį. Leandro Paredes ant žemės parklupdė net keturis „Bordeaux“ žaidėjus ir pasiuntė kamuolį į dešinį viršutinį vartų kampą.

PSG klubas po 28 rungtynių turi 65 taškus ir užtikrintai žengia pirmoje vietoje. „Bordeaux“ su 22 taškais užima paskutinę, 20-ąją vietą.