Čempionų lygos ketvirtfinalyje „Manchester City“ įrodė savo pranašumą prieš „Atletico“ vienu įvarčiu

UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse antradienį „Manchester City“ savo aikštėje įveikė Madrido „Atletico“ komandą 1:0 (0:0).

Kevinas de Bruyne pelnė vienintelį mačo įvartį.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Madridiečiai antrąkart iš eilės žaidžia su Mančesterio klubu.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 5, 2022, 10:01 PM, atnaujinta Apr 5, 2022, 11:54 PM

Vienintelį rungtynių įvartį 70-ąją min. pelnė belgas Kevinas de Bruyne po Philipo Fodeno perdavimo. Jis aikštėje buvo pasirodęs vos prieš devi minutes.

Šeimininkai spaudė nuo pirmųjų minučių ir visą dėmesį gynybai sutelkę madridiečiai iki pertraukos nė karto nesmūgiavo į vartus.

Madridiečiai antrąkart iš eilės žaidžia su Mančesterio klubu – aštuntfinalyje jie pranoko „Manchester United“ ekipą (1:1 namuose ir 1:0 svečiuose).

„Manchester City“ aštuntfinalyje neturėjo vargo su Lisabonos „Sporting“ (5:0 svečiuose ir 0:0 namuose).

Skaičiuojant visas varžybas „Atletico“ buvo nepralaimėjęs jau 8 rungtynių (7 pergalės ir 1 lygiosios).