„Bayern“ už rungtyniavimą su 12 žaidėjų vienu metu nubaustas nebus

Vokietijos futbolo asociacija nusprendė, kad Miuncheno „Bayern“ nebus nubaustas už tai, kad neseniai vykusiose „Bundesliga“ rungtynėse vienu momentu žaidė su 12 vyrų.

„Bayern“ už rungtyniavimą su 12 žaidėjų vienu metu nubaustas nebus<br> REUTERS/Scanpix nuotr.

Apr 8, 2022, 2:57 PM

Rungtynėse prieš „Freiburg“ Miuncheno klubas į aikštę 86-ąją minutę išleido Marcelą Sabitzerį, tačiau Kingsley Comanas nepaliko aikštelės, o teisėjas pratęsė žaidimą.

Maždaug po 10 sekundžių klaida buvo pastebėta ir rungtynės, kurios baigėsi „Bayern“ pergale 4:1, buvo sustabdytos.

Nesusipratimas įvyko kai teisėjas švieslentėje parodė, jog bus keičiamas 29 numeris. Su tokiu numeriu K.Comanas žaidė anksčiau, tačiau nuo šio sezono jo aprangą puošia 11 numeris.

Vokietijos futbolo asociacija (DFB) nusprendė, kad nors ir įvyko trumpa sumaištis, tačiau galutinis rezultatas nesikeis.

„Freiburg“ pateikė oficialų skundą DFB, teigdami, jog yra pagrindo skųstis dėl neleistinai aikštėje buvusio žaidėjo.

Jų pastangos, kad rungtynės būtų pakartotos ar kad rezultatas būtų anuliuotas, buvo atmestos. Kaltais buvo pripažinti teisėjai, o ne „Bayern“ klubas.

„Visų pirma, manome, kad visi „Bayern“ žaidėjai turėjo teisę žaisti. Tesiėjai neįvykdė savo pareigos patikrinti žaidėjų skaičių. Galų gale teisėjas tęsė rungtynes, dar kartą nepatikrinęs leistino žaidėjų skaičiaus“, – skelbė DFB sporto teismo pirmininkas Stephanas Oberholzas,