„Liverpool“ ir „Benfica“ ekipų mače krito 6 įvarčiai, tačiau anglai jau Čempionų lygos pusfinalyje

Trečiadienį vakare buvo žaidžiamos dar dvejos UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio etapo atsakomosios rungtynės, o vienoje iš porų santykius aiškinosi anglų „Liverpool“ ir portugalų Lisabonos „Benfica“. Ir dvikova Anglijoje baigėsi įvarčių lietumi – 3:3. Tačiau „Liverpool“ klubas laimėjo pirmąsias ketvirtfinalio etapo rungtynes Portugalijoje rezultatu 2:0 ir žengė į turnyro pusfinalį.

„Liverpool“ ekipa.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
„Liverpool“ ekipa.<br>AP/Scanpix nuotr.
„Liverpool“ ekipa.
Daugiau nuotraukų (5)

Apr 13, 2022, 9:34 PM, atnaujinta Apr 14, 2022, 12:15 AM

Iš esmės, „Liverpool“ ekipa jau nuo 65-osios minutės atliko formalumą – laukė finalinio švilpuko.

21–ąją min. I. Konate išvedė šeimininkus į priekį, tačiau jau po po 11 minučių rezultatą išygino G. Ramosas.

Antrajame kėlinyje „Liverpool“ įjungė papildomą pavarą ir po dviejų R. Firmino įvarčių 55 ir 65 min. anglai pirmavo 3:1. Tad bendras rezutatas tapo 5:1 ir svečiams reikėjo net 4 įvarčių, kad žaistų bent pratęsimą.

Portugalai sugebėjo garbingai užbaigti mačą, pelnydami du įvarčius – 73 mion. pasižymėjo R. Jaremčiukas, o 82-ąją – D. Nunezas.

„Liverpool“ pateko prie Jurgeno Kloppo jau į trečią turnyro pusfinalį per penkis bandymus.

Anglų klubas po pirmojo Čempionų lygos ketvirtfinalio mačo šalies pirmenybėse sužaidė 2:2 su „Manchester City“, o iš viso J.Kloppo kariauna ir toliau kovoja bei siekia aukščiausių tikslų trijuose frontuose – šalies čempionate, Čempionų lygoje ir FA taurės pusfinalyje.

Tuo tarpu „Benfica“ viską buv o metusi į Čempionų lygą, nes Portugalijos čempionate žengia trečioje vietoje ir šansų pakilti aukščiau neturi.

„Liverpool“ Čempionų lygos pusfinalyje susiskaus su ispanų „Villarreal“ ekipa, kuri netikėtai eliminavo Vokietijos čempioną Miuncheno „Bayern“.

Šiame sezone UEFA panaikino išvykos įvarčio taisyklę. Tai reiškia, jog varžovų aikštėje pelnytas įvartis papildomo pranašumo nesuteikia ir esant lygiam rezultatui po dviejų mačų yra žaidžiamas pratęsimas.