„Liverpool“ nepaleido auksinės progos vėjais: tapo „Premier“ lygos lyderiu

Anglijos futbolo čempionate antradienį atidėtose 30-ojo turo rungtynėse „Liverpool“ namuose nugalėjo „Manchester United“ ekipą 4:0 ir tapo naujuoju lyderiu.

Mohamedas Salah.<br> AP/Scanpix nuotr.

Apr 19, 2022, 11:56 PM, atnaujinta Apr 20, 2022, 12:41 PM

„Liverpool“ surinko 76 taškus po 32 mačų ir dviem taškais lenkia titulą ginantį „Manchester City“, kuris žaidė rungtynėmis mažiau.

„Liverpool“ ėmė pirmauti jau 5-ąją min. po kolumbiečio Luiso Diazo įvarčio, kuriam asistavo egiptietis Mohamedas Salah.

22-ąją min. rezultatas tapo 2:0 jau po paties M.Salah smūgio.

Netrukus „Liverpool“ pelnė ir trečią įvartį, bet jis nebuvo įskaitytas po vaizdo peržiūros.

Po pertraukos šeimininkai vis dėlto įmušė trečiąkart, kai 68-ąją min. pasižymėjo senegalietis Sadio Mane.

Triuškinimą užbaigė dar vienas M.Salah įvartis po Diogo Jotos perdavimo 85-ąją min.

„Manchester United“ ekipai buvo sunku psichologiškai po pirmadienį gautos žinios apie jos lyderio Cristiano Ronaldo naujagimio sūnaus mirtį.

Palaikydami Portugalijos futbolo žvaigždę sirgaliai per rungtynes antradienį surengė minutę trukusias ovacijas mirusio kūdikio atminimui.